Proměna - Zuzana Nováková

20.08.2018

Proměnu jsem dostala od mé rodiny k narozeninám.

Barvová typologie: vizážistka Ilona

První krok k Proměně byla barvová typologie. Povídaly jsme si o tom, co ráda nosím. Jaké oblečení je převážně v mém šatníku. Už vím, že jsem studený zimní typ. Ujistila jsem se, že černá a bílá, které ráda nosím, jsou ty správné. Co mne, ale překvapilo, jaké barvy mohu k sobě kombinovat a objevila jsem nové barvy, které mohu nosit.

Úprava obočí a barvení Hennou: kosmetička Monika

Byla to pro mne velké překvapení a změna, protože mi chloupky na obočí nerostly a měla jsem jich málo. Díky obarvení henou jsem získala znovu objem obočí a chloupky mi dokonce začaly více růst.

Úprava vlasů: kadeřnice Natálie

Se střihem a barvou jsem moc spokojená. Natálie mi udělala praktický moderní střih, který se hodí k mému zaměstnání servírky. Barva oživila můj vzhled. Nosí se mi opravdu dobře. Těší mne, že hosté si všímají mé proměny a velmi jí chválí.

Líčení a poradenství: vizážistka Ilona

Dříve jsem se moc nelíčila a ani jsem to původně neměla v plánu měnit. Ilona mne ukázala jednoduchou cestu k tomu jak se ráno za pár minutek zkrášlit. Zjistila jsem, že to tak těžké není a chvilka strávená u zrcadla stojí za to.

Asistence při nákupech: vizážistka Ilona

Při nakupování mi Ilona pomohla vybrat nové oblečení. Poradila správnou velikost, barvu a střih.

Nakupování jsem si užila. Ušetřilo mi to rozhodně čas a příště si už při nakupování budu vědět rady.

Focení :

Focení jsem si užila. Připadala jsem si jako filmová hvězda. Pan fotograf byl úžasný. Myslím, že přesně vystihl mojí povahu a mé představy. Fotky budu mít dárkem pro mojí rodinu.

Závěrem chci ještě dodat, že jsem si Proměnu užila, měla jsem okolo skvělý tým profesionálů, který se o mne staral.

Doporučuji všem.